Hakkımızda

Türkiye’de ki birçok tur operatörü ve seyahat acentasında edindiğimiz 25 yıllık mesleki tecrübeyi, sizlere sunduğumuz; www.vizeekspres.com web sayfası aracılığıyla ve 2007 yılından bu yana devam ettirmekteyiz. Istanbul’da bulunan hizmet merkezimize, Türkiye’nin her yerinden başvuru gelmekte ve sizler için ikamet edilen şehre göre en yakın ‘Vize Başvuru Merkezinde’ işlemler takip edilmektedir.

Yurtdışına yapılacak olan seyahatin öncesinde, gidilecek ülkeye ve niyetlenen seyahate uygun tip vizenin alınması önemlidir. Bizler; vize alımlarında, sizi formalitelerle uğraştırmayarak ve değerli zamanınızı boşa harcamadan, en hızlı ve doğru bir şekilde vize işlemlerinizi tamamlamanıza yardımcı olmaktayız. Seyahatinizin keyfini sürmenizde etkin bir rol oynayan bu işlemin, kolay ve zamanında yapılması bizlerin uzmanlığında; zahmetsiz tamamlanabilmektedir.

Birçok ülkenin vize müracaat işlemlerinde en önemli etkenlerden bir tanesi de vize alma işlemleridir. Biz; Bu işlemleri sorun olmaktan çıkartmak için 12 Yıllık tecrübemizle size destek vermekten mutluluk duyacağız. Her geçen gün yeni prosedürler ile müracaat şeklini; teknolojik alt yapısına oranlı değiştiren konsoloslukların, vize işlemlerinde yardım alınması; müracaatçı adına faydalı olacaktır. Çevreden alınan duyumlarla yada daha önceden alınmış vizenin varlığına itibar edilmesi çoğu zaman müracaatçıları olumsuz etkilemektedir. Profesyonel olarak danışmanlık almadan yapılan vize müracaatlarında maalesef ki kimi zaman ‘ret’ olmakta ve düzeltilmesi de zaman almaktadır. Bu tür sürprizlerle ve ön görmediğiniz hadiselerle karşılaşmamanız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Misyonumuz
Sizlere güvenilir, sorunsuz ve evraklarınızın konsoloslukların istediği şekilde organize edip dosyanızı hazırlamaktır. Vize almanızı kolaylaştıracak yöntem ile koşullarına ilişkin doğru yönlendirmeyi yapabilmek. Teknolojik alt yapıyı kuvvetlendirerek ve iş süreçlerini kısaltmak.

Vizyonumuz
Vize işlemlerinin tamamlanmasında herkesimin faydalanabileceği ve seyahatlerini sorunsuz planlayabileceği bir yapı sunabilmek (Seyahat maksadına orantılı vize tipi). Mümkün olduğunca hizmet sunduğumuz müracaatçıların, bizleri farklı seyahatçilere tavsiye etmeleri ana fikirlerimiz arasındadır.